Bilety lotnicze do Barcelony

Mar
1

Wizz AirKoniec zimy sprzyja do myślenia już o wiosennych wypadach. Przede wszystkim wielu turystów zaczyna planować majówkę. Dlatego tanie linie lotnicze już teraz ruszają z różnymi ofertami. Z portu lotniczego w Poznaniu możemy kupić bilety lotnicze do Barcelony. Tanie loty oferuje Wizz Air, bilety w cenie 178 złotych kupimy nie tylko na długi weekend ale także aż do początku wakacji. Oczywiście bardzo tanio podróż wyjdzie szczególnie dla członków klubu wizz air. Barcelona od zawsze zachwycała wielu turystów. Szczególnie najważniejsza aleja La Rambla, która otoczona jest wieloma galeriami i sklepami. Bilety lotnicze do Hiszpanii zawsze miały sporo faworytów. Nie tylko odwiedzamy chętnie Madryt, ale także wiele hiszpańskich miast. Wizz air otwiera na wiosnę także inne połączenia. Od 28 marca zaoferujemy tanie latanie do Bergen z portu lotniczego w Katowicach. Wizz air otworzył sporo nowych połączeń, ale nie jest tylko jednym przewoźnikiem oferującym atrakcyjne promocje.

Obniżki w tanich lotach

Wiosnę pełną promocji oferują także inny przedstawiciel taniego latania – Ryanair. Irlandzki przewoźnik chce stworzyć druga w Polsce bazę w Krakowie. Z tego lotniska zaoferujemy tanie loty do sześciu nowych desygnacji, między innymi bilety lotnicze do Birmingham. Oprócz Ryanaira możemy zakupić bilety lotnicze na wyspy w liniach easy jet. Z tym brytyjskim przewoźnikiem polecimy do Londynu, Edynburga czy Belfastu. W Polsce ta linia stacjonuje w Krakowie. Bardzo często oferuje także tanie loty do Paryża – najbardziej romantycznej stolicy Europy. Wraz z początkiem sezonu letniego z pewnością także inne linie lotnicze będą nas zachęcały do kupna różnych biletów w promocyjnych cenach.

Nowe linie lotnicze w Polsce

Już od wiosny loty z portu lotniczego w Warszawie rozpoczynają linie Quatar Airlines a także Emirates. Te dwa przewoźniki to bardzo potężne towarzystwa lotnicze. Stanowią także dużą konkurencję na trasach azjatyckich dla Lotu. Oczywiście oferuje loty w wyższych cenach za to z wysokim komfortem i jakością świadczonych usług.

 

Comments are closed.