Hity niskich cen na zimę

Mar
18

Wiele linii lotniczych wraz z rozpoczęciem nowego roku oferuje sporo intratnych promocji. Nie tylko rozpoczynają się oferty last minut na koniec zimy, ale także first minut na wakacje. Zarówno przedstawiciele taniego latania, jak i regularne loty prześcigają się w pomysłach, jak sobą zainteresować klientów.

egipt

Wizz air – ciepłe oferty na nowy sezon

Wizz air w ofercie zrób to sam oferuje korzystne ceny na bilety lotnicze. Istnieje możliwość wczasów 10 dniowych na Cyprze. Turyści skorzystają z hotelu wraz ze śniadaniem i obiadokolacją, a całkowity koszt pobytu to jedyne 900 złotych. Wizz air w wielu połączeniach oferuje możliwość rezerwacji hoteli, gdyż ogólnie oferuje około 300 różnych opcji hoteli. Natomiast od 5 do 15 kwietnia, w ofercie wizz air możemy zabukować hotel Protaras.

Egipt – słoneczne plaże w krainie faraonów

Egipt, w związku z tanimi cenami, bije rekordy popularności, nie tylko w okresie letnim, ale także zimowym. W czterogwiazdkowym hotelu znajdziemy opcję all inclusive na wakacje tygodniowe dla jednej osoby już w cenie 900 złotych. Wylotu już w styczniu z wielu portów lotniczych między innymi Katowice, Poznań, Warszawa. Bardzo chętnie polecany przez ludzi odwiedzających Egipt jest Mexicana Sharm Resort. Przede wszystkim jest chwalony za bardzo dobrą obsługę, ładną architekturę. Goście mogą wybierać spośród dwóch plaż : Palma, która jest idealna do nurkowania, a także śliczna Mexicana, która jest odpowiednia dla dzieci. Oczywiście w Egipcie, jak i w innych kurortach warto skorzystać z opcji all inclusive. Rozwój tego kraju w dużym stopniu uzależniony jest od turystyki. Dlatego niepewna sytuacja polityczna w kraju nie była dobra dla sytuacji finansowej. Jednak do Egipt o każdej porze roku lecą ludzie z różnych zakątków Europy i świata.

First minut do Moskwy

Dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem, poleca się skorzystania z oferty węgierskiej linii lotniczej z lotem do Moskwy. Tania linia oferuje połączenia przez Budapeszt. Bilety lotnicze kupimy za 254 złote, a postój w porcie lotniczym w Budapeszcie możemy wykorzystać także na zwiedzanie tego pięknego miasta. Dla osób, które wykupiły członkostwo klubu wizz air poleca się skorzystania z różnych obniżek, które należą się w pierwszej kolejności właśnie tym osobom.

 

Comments are closed.